ϟ hogwarts: the new generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Na prostranem ozemlju Škotske dežele že stoletja stoji magičen grad, skrit pred očmi običajnega sveta. Na njem se šola nova generacija junakov, ki se bo soočila z novimi izzivi, nevarnostmi in zlobo, ki vzhajajo nad čarovniškim svetom.
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Where the magic begins
if you need me i'll be there Tumblr_m26dmlJ1q01qleyj1o2_r2_250
Piše se leto 2023. Imena slavnega Izbranca, njegovih prijateljev ter vseh ostalih junakov druge čarovniške vojne so se zapisala v zgodovino. Prenovljeno Bradavičarko pa so napolnile napete pustolovščine čarovnikov naslednje generacije, varnih v svetu, ki so ga njihovi starši rešili zanje.
House points
if you need me i'll be there Tumblr_m26dmlJ1q01qleyj1o7_250
Gryfondom: 3
Spolzgad: 1
Pihpuff: 0
Drznvraan: 3
OGLAŠUJEMO
if you need me i'll be there Pasica30
if you need me i'll be there Pretty-little-liar-pasic
if you need me i'll be there Hghg

 

 if you need me i'll be there

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Angelica Clara Veneti

Angelica Clara Veneti


Število prispevkov : 53
Join date : 26/11/2012
Kraj : Dover, Southeastern England
Letnik : 6.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimePet Nov 30, 2012 4:29 am

Angelica Clara Veneti

if you need me i'll be there Tumblr_mbbx9b0yLF1qmflzy

Angelica. O njenem značaju resnično ne moremo povedati posebej veliko, saj dekle predstavlja popolno sliko urejene, inteligentne mlade ženske, katere glavni cilj v življenju je uspeh. Ambicije ji narekujejo, kako bo minil njen dan, kdorkoli, ki se ji postavi na pot, pa bo kaj hitro odvrnjen z nekaj dobro premišlejnimi sladkimi besedami, ki navkljub svoji navidezni prijaznosti spustijo temperaturo celotnega prostora za kar nekaj stopinj.
Kar je precej v nasprotju z njenim videzom. Dekle je nadvse privlačno, čeprav je njena garderoba sestavljena večinoma iz tesnih bluz in ozkih kril, ki ji dajejo zelo posloven videz. Znotraj hladne lupine pa se seveda skriva toplejša oseba, ki prijateljem z veseljem posodi košček svoje nadpovprečne inteligence, ozračje razvedri s kakšno umazano šalo in se jim nemudoma pridruži na poti na zabavo. Ko se sprosti in iz delovnega načina preklopi v način za prosti čas je rjavolaska tiste vrste oseba, ki si jo želiš v svoji družbi, saj je z njo redko dolgčas.

SEARCHING FOR:
anything or anyone

CONNECTIONS:
Nazaj na vrh Go down
Heaven Alex Savage

Heaven Alex Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 30/11/2012
Letnik : 7.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimeNed Dec 02, 2012 6:10 am

angelica looks like a nice girl... something for my heaven? Smile
Nazaj na vrh Go down
Angelica Clara Veneti

Angelica Clara Veneti


Število prispevkov : 53
Join date : 26/11/2012
Kraj : Dover, Southeastern England
Letnik : 6.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimeNed Dec 02, 2012 9:03 am

sure thing, although an idea would be really nice... Smile
Nazaj na vrh Go down
Angel Artemis White

Angel Artemis White


Število prispevkov : 8
Join date : 02/12/2012
Letnik : 6.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimeNed Dec 02, 2012 11:13 am

Glede na to, da mata kr različne karakterje se mi zdi zanimivo, da bi mele neko povezavico, če se strinjaš. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Heaven Alex Savage

Heaven Alex Savage


Število prispevkov : 23
Join date : 30/11/2012
Letnik : 7.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimeNed Dec 02, 2012 10:28 pm

ok dobiš zs;)
Nazaj na vrh Go down
Angelica Clara Veneti

Angelica Clara Veneti


Število prispevkov : 53
Join date : 26/11/2012
Kraj : Dover, Southeastern England
Letnik : 6.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimePon Dec 03, 2012 5:41 am

@Angel: sure, why not, sam morem še prebrat tvoj opis Razz also, maš kako idejo?
@Heaven: odgovorila (:
Nazaj na vrh Go down
Angel Artemis White

Angel Artemis White


Število prispevkov : 8
Join date : 02/12/2012
Letnik : 6.

if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitimePon Dec 03, 2012 5:47 am

Uff niti ne. I think we will need one braimstorming on zs. Pač pol ko prebereš ;D
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





if you need me i'll be there Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: if you need me i'll be there   if you need me i'll be there Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
if you need me i'll be there
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ϟ hogwarts: the new generation :: Plot pages-
Pojdi na: